Prodavac

Prodavac

Prodavac

D SPORT SYSTEM DOO

Трговина, комерцијала, набавка - Београд; Крагујевац; Вршац; Нови Сад;

Privredno društvo "D Sport System" d.o.o. (proteini.si), iz Novog Sada više od 8 godina se bave uvozom, veleprodajom i maloprodajom sportske opreme i suplementacije renomiranih svetskih brendova (USN, ON optimum nutrition, Olimp, IronMaxx, German Foreg, Nutrend, Battery, Proteini.si.)

Ukoliko želite da postanete deo Proteini.si tima, volite i zanima vas zdrav životni stil. Imate znanje ili želite da učite i napredujete u mladom i pobedničkom timu! Pošaljite Vaš CV.

Potreban nam je: Prodavac - savetodavac

Opis Posla:

Prodaja robe iz asortimana
Promocija sportskog i zdravog životnog stila
Učešće u aranžiranju i sortiranju robe prema konceptu izlaganja asortimana
Praćenje administrativnih knjiga i drugih dokumenata
Održavanje urednosti i čistoće objekta
Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

Poželjno iskustvo u prodaji
Poželjno poznavanje sportske suplementacije
Minimum srednja stručna sprema
Izražene veštine prodaje
Komunikativnost, ljubaznost i neposrednost
Odgovornost, organizovanost, brzina i tačnost
Osnovno poznavanje rada na računaru
Spremnost na saradnju u dužem vremenskom periodu

Prednosti:

Prethodno radno iskustvu na sličnim poslovima prodaje sportske opreme i suplementacije
Spremnost na rad u smenama
Poznavanje stranog jezika
Timski igrač

Mi vam nudimo:

Redovna i stimulativna primanja
Profesionalnu obuku i dobre uslove za rad
Rad u uspešnom i dinamičnom okruženju
Brzu mogućnost napredovanja

Ukoliko ste ambiciozni i želite da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju isključivo na srpskom jeziku.

Kontakt telefon: 021/382381

НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Подаци о послу

Временско трајање огласа за посао:

09.08.2022. - 08.09.2022.

Врста рада:

Одређено

Број радника:

5

Место рада:

Београд; Крагујевац; Вршац; Нови Сад;

Радно искуство:

Није битно

Степен образовања:

Средња школа - IV степен (4 година)

Образовање:

Физичко васпитање и спорт

Рад на рачунару:

Језик:

Напомена:

Прихвати