Službenik obezbeđenja

GEM COMPANY DOO

Одбрана, безбедност и заштита имовине и лица - Београд;

"GEM COMPANY"  DOO, Beograd

                                                                                                                                                                                                                                                                                   SLUŽBENIK  OBEZBEĐENJA

GRAD: BEOGRAD

OPIS POSLA:

  • Zaštitu najznačajnijih kategorija objekata: tržnih centara i prodajnih objekata, javnih preduzeća, banaka, poslovnih prostora pa sve do javnih skupova, sportskih i kulturnih manifestacija.

USLOVI I KVALIFIKACIJE:

  • minimum srednja stručna sprema;
  • da kandidat poseduje: odgovornost, marljivost, tačnost, preciznost, istrajnost;
  • da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva;
  • da kandidat ima psihičku, fizičku i zdrastvenu sposobnost za obavljanje posla;
  • prednost imaju kandidati sa iskustvom , licencom, stručnim ispitom ZOP i vozačkom dozvolom C kategorije;

NUDIMO:

  • redovna primanja u visini od 65000 do 75000 dinara
  • najbolja cena sata rada na tržištu
  • uvećanje zarade u skladu sa kvalifikacijama
  • mogućnost sticanja licence i stručnog ispita ZOP( zaštita od požara)
  • rad na neodređeno vreme

NAPOMENA:
Prijave slati elektronskim putem na office@gemcompany.co.rs
Dodatne informacije možete dobiti na kontakt telefone radnim danima od 08 do 16h:
060 / 07 00 319; 011 66 08 618

НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Подаци о послу

Временско трајање огласа за посао:

17.03.2023. - 16.04.2023.

Врста рада:

Одређено

Број радника:

50

Место рада:

Београд;

Радно искуство:

Није битно

Степен образовања:

Средња школа - III степен (3 година)

Образовање:

Гимназија

Рад на рачунару:

Језик:

Напомена:

Прихвати