Оператер у производњи

ECOGLOBAL BTD DOO NOVI SAD

Електротехника и телекомуникације - Зрењанин;

Preduzeće:ECOGLOBAL BTD DOO NOVI SAD

Mesto rada : Proizvodni pogon Zrenjanin

Radno mesto: Operater u proizvodnji                  Broj izvršioca:  1

Uslovi:
-    KV/SSS/VSS mašinske ili elektro struke
-    Precizan, odgovoran, dobrih motoričkih sposobnosti i spreman na učenje i usavršavanje
-    Posvećenost i spremnost za rad u timu
-    Spremnost za rad u smenama
-    Lojalnost i posvećenost

Opis posla i radnih zadataka:

-    Rad u pogonu za proizvodnju modifikovanog skroba
-    Rad u smenama
-    Priprema mašina i opreme za proizvodnju modifikovanog skroba
-    Priprema sirovina za proizvodnju
-    Praćenje rada mašina i opreme u toku procesa proizvodnje
-    Proveravanje kvaliteta proizvoda u toku proizvodnje
-    Održavanje čistoće mašine i okolnog radnog prostora
-    Pakovanje gotovog proizvoda
-    Svi ostali poslovi po nalogu rukovodioca i direktora

Kandidatima nudimo:

-    Mogućnost stalnog zaposlenja
-    Mogućnost napredovanja u poslu
-    Konstantno usavršavanje
-    Redovanu zaradu
-    Prijava PIO i zdravstvenog osiguranja od prvog radnog dana

CV poslati na imjel adrsu:

office@ecoglobalbtd.com

НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Подаци о послу

Временско трајање огласа за посао:

19.06.2024. - 19.07.2024.

Врста рада:

Одређено

Број радника:

1

Место рада:

Зрењанин;

Радно искуство:

Није битно

Степен образовања:

Средња школа - III степен (3 година)

Образовање:

Машинство

Рад на рачунару:

Језик:

Напомена:

Прихвати