Agent prodaje u pozivnom centru (call centru)

Web Studio Solutions

Трговина, комерцијала, набавка - Београд;

Kompanija Web Studio Solutions d.o.o. kao jedna od marketinških kuća u domenu telemarketinga na području Srbije traži nove kolege za poziciju:

Agent prodaje u pozivnom centru - call centru

Nudimo Vam:

•             Fiksnu neto zaradu od 70.000 - 120.000 rsd uz mogućnost bonusa

•             Plaćena obuka i nakon obuke kreće fiksna plata + bonusi

•             Obezbeđen ručak od strane firme

•             Radno vreme 8-16h radnim danima (vikendi slobodni)

•             Dinamičan i kreativan posao kao i timski rad

•             Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje uz sigurnost zarade

•             Stručna obuka i podrška u našem prodajnom centru

•             Bonus dobrodošlice trećeg meseca 15.000 rsd

•             Dinamičan kolektiv, dobru energiju i pozitivno radno okruženje;

Opis posla:

•             Predstavljanje usluga i prodaja naših paketa

•             Komunikacija sa novim i postojećim klijentima

•             Vođenje evidencije u CRM-u

•             Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

Profil kandidata:

•             Osoba sa ili bez iskustva u prodaji

•             Komunikativan i dobar pregovarač

•             Poznavanje osnovnog rada na računaru

•             Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad

•             Organizovan i orjentisan ka postizanju vrhunskih rezultata

Želiš da napredujes, nauciš prodaju i ostvaruješ  idealnu zaradu?  Konkuriši jer očekujemo tvoju prijavu!

НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Подаци о послу

Временско трајање огласа за посао:

25.06.2024. - 25.07.2024.

Врста рада:

Неодређено

Број радника:

10

Место рада:

Београд;

Радно искуство:

Није битно

Степен образовања:

Средња школа - IV степен (4 година)

Образовање:

Трговина, угоститељство и туризам

Рад на рачунару:

Језик:

Напомена:

Прихвати