Дванаесто издање информатора Националне коалиције за окончање дечијих бракова
Национална коалиција за окончање дечијих бракова припремила је ново издање информатора посвећено теми дечијих бракова.
Прво такмичење у решавању студије случаја Case study: Face the challenge одржано је 22. и 23. априла на Економском факултету у Нишу.
Студенти основних и мастер студија економије и менаџмента имали су прилику да се сусретну са проблемима са којима се у данашње време суочавају компаније широм Србије.
Националној служби за запошљавање Економски факултет у Нишу доделио је захвалницу за учешће и подршку овом догађају.
Национална коалиција за окончање дечијих бракова припремила је ново издање информатора посвећено теми дечијих бракова.
У оквиру ЕРАЗМУС+ програма Европске уније успешно је реализован пројекат „I-BLU: Innovative Language Upskilling“, у којем је учествовала и Национална служба за запошљавање.
Специјализовани виртуелни Сајам запошљавања „Виртуелни сајам Српске ИТ асоцијације“ у сарадњи са Филијалом за град Београд Националне службе за запошљавање, остварио је изузетан успех и привукао велико интересовање како послодаваца, тако и тражилаца запослења.
Након успешно завршене обуке из основа JavaScript програмирања, у Филијали Ниш Националне службе за запошљавање 18. децембра је 10 незапослених добило сертификате.
Представнице Националне службе за запошљавање, Неда Милановић и Јасмина Шантић, присуствовале су 15. децембра свечаној седници Скупштине Кластера модне и одевне индустрије FACTS, поводом обележавања 15 година његовог рада. На догађају су представљене истакнуте активности и остварени резултати овог кластера у претходном периоду.
Овај вебсајт користи cookies да би вам обезбедили најбољу услугу. Додатне информације можете пронаћи на страници Политика приватности.
Прихвати
