Дoгађаjи

29.05.2025.

На Сајму запошљавања у Вршцу преко 100 радних места

У организацији Филијале Вршац Националне службе за запошљавање, 28. маја је у Конгресној сали Хотела Србија одржан Сајам запошљавања на ком је 22 послодавца представило преко 100 слободних радних места.

Сајам је отворио в.д. директора вршачке филијале НСЗ Радојица Лазин, који је поздравио све присутне и захвалио се послодавцима на учешћу. 

- Ако узмемо у обзир резултате прошлог Сајма запошљавања, након ког се запослило преко 130 људи, можемо рећи да у Вршцу постоји прави привредни амбијент, као и тенденција ка отварању нових радних места – истакао је Лазин.

Учесницима и посетиоцима обратио се и председник Скупштине града Вршца Милован Вујичић, који је у свом обраћању пожелео добродошлицу свим учесницима, нагласивши значај оваквих догађаја за даљи развој града.  

Испред града Вршца, поред председника Скупштине, сајму су присуствовали и чланови Градског већа Мирослав Лепир и Марио Опричић. Након званичног отварања сајма, Лазин и руководство Града обишли су штандове послодаваца како би разговарали са представницима компанија и грађанима који траже посао.